MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ
Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Hakkımızda

 

Sava Polimer , 2004 yılında Endemli Tekstil adıyla giyim sektöründe ticari faliyetlerine başlayarak 2010 yılında öncelikle kendi plastik aksesuar ihtiyaçlarını karşılamak, daha sonra da ürettiği plastik ürünlerinin pazarlama ve satışı ayağına adım atmıştır. 2017 yılında "3 Boyutlu Yazıcı" sektöründe arge çalışmalarına başlayan işletme, özellikle TPU filamentler olmak üzere PLA , ABS ve çeşitli mühendislik filamentlerinin üretimine başlamıştır. Firma bünyesinde plastik üünlerin üretiminde kullanılan ekstrüzyon makinalarının yanı sıra, 3 boyutlu baskı ve tekstil atölyeleri de bulunmaktadır.

Filament üretimine geç başlamasına rağmen sektörde üstün nitelikli ve hesaplı filament çeşitleriyle sektörde ilklere imza atmıştır. Firmanın plastik üretim bölümünde filament , şerit vs.. ürün üretim kapasitesi aylık 15 ton olmakta ve ürünlerin yüzde 90 lık kısmı iç piyasa, yüzde 10 luk kısmı ise yurtdışına gönderilmektir.

 

TİCARET SİCİL NO : 161194-5

 

MERSIS NO : 4085857849800001

 

FİRMA FALİYET KONUSU : 222104-PLASTİKTEN YARI MAMUL HALDE PROFİL, ÇUBUK, TABAKA, LEVHA, BLOK, FİLM, FOLYO, ŞERİT, VB. İLE MONOFİLAMENT İMALATI (NAYLON BRANDALAR DAHİL)